• +90 541 877 97 86
  • +90 541 877 97 86
  • info@trnmakina.com
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Rusça
  • Arapça

Yumurta Kartonu (Viyol) Makinesi Satın Almak İçin En Önemli Nedenler

Yumurta Kartonu (Viyol) Makinesi Satın Almak İçin En Önemli Nedenler

Çiftliğinizde büyük miktarda yumurta üretiyorsanız ve işinizi genişletiyorsanız, yumurtalarınızı paketlemek ve taşımak için yumurta kartonları üretebilecek bir yumurta kartonu yapma makinesine ihtiyacınız olacaktır. Bu makineler genellikle yumurta tepsisi makinesi olarak bilinir. Farklı boyutlarda ve şekillerde yumurta kartonları oluşturabilen bu makineler, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edilebilir. Yarı otomatik veya tam otomatik seçenekler arasından uygun olanı seçerek, günlük

Yumurta Kartonu (Viyol) Makinesi Satın Almak İçin En Önemli Nedenler

Çok sayıda yumurta üreten bir çiftliğiniz varsa ve faaliyetlerini genişletiyorsanız, yumurtaların yerleştirilebileceği kartonları yapacak bir yumurta kartonu yapma makinesine ihtiyacınız olacaktır. Bunlara genellikle yumurta tepsisi makinesi (viyol makinesi) denir. Ürettiğiniz yumurtaları paketlemek ve güvenle taşımak için kullanılabilecek farklı boyutlarda ve şekillerde yumurta kartonlarını oluşturabilecek. Bazı işletmeler küçüktür ve daha ucuz olan TRN2000 veya TRN3000 yarı otomatik olanı kullanabilirler. Diğerleri üretime ayak uydurabilmek için tam otomatik olmalıdır. Amacınız her zaman işletmenizi büyütmek ve her gün yeterli sayıda yumurta kartonuna sahip olmaksa, yumurta kartonu makineleri konusunda sektörde lider bir üreticiye ihtiyacınız var.

Yumurta Kartonu (Viyol) Makinesi

 

Bu Makineler Tüm Kartonları Nasıl Üretiyor?

Bunları birkaç farklı şey yaparak yapıyorlar. Her şeyden önce ona hamur sağlamalısınız. Bu, temizlenmiş ve saflaştırılmış bir hamurun içinde içinde olabilecek geri dönüştürülmüş malzemeler veya başka bir selüloz kaynağı olabilir. Daha sonra bu, üretmek istediğiniz yumurta tepsilerinin boyutlarına göre tam kalıplara sahip olacak bir makineye dönüştürülebilir. Bir kez yapıldıktan sonra bunlar, bazen fırın (cehennem) olarak adlandırılan ve katılaşacakları bir ısıtıcı yoluyla gidecektir. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: https://www.trnmakina.com/yumurta-viyol-makineleri
 

Tam olarak neden otomatik olanlar daha iyi?

Otomatik makinelerinin daha iyi olmasının ana nedeni, hemen hemen her şeyi otomatik olarak yapmalarıdır. İnsanların tek bir şeye ihtiyacı olmadan hamur dökülecek, yumurta kartonları yapılacak. Tipik olarak, bitmiş ürünü istiflenmek üzere gönderecek olan taşıma bantlarını bulabilirsiniz; bu, insanlar tarafından tamamlanabilir. Ancak kartonların giderek daha fazla işlendiği bölgeye gönderilme ihtimalleri de var. Yumurta kartonları toplandıktan sonra hemen ardından derhal stoğa gönderilmek üzere paketlenecek.
 

Almanız Durumunda Makinenizin Boyutu Ne Kadar Olmalı?

Mümkünse daha büyük bir makine almayı düşünmelisiniz. İşletmenizin ne zaman genişleyeceğini kim bilebilir? İster bunu şimdi başarmayı planlıyor olun ister daha sonra başarmak istiyor olun, daha büyük bir makine genellikle iyi bir fikirdir. Bu makinelerin üretiminde uzman olan firmadan uygun fiyatlı olabilecek bir tane almayı deneyin.

Yurt dışında en iyileri arasında üretim yapan birçok firma bulabilirsiniz ve bunların her biri için çok uygun fiyatlara sahip olacaksınız. Elma meyve viyol kalıbı ve makinesi elma tepsileri yapmak için kullanılır.

Bu yumurta kartonlarını gerçekten yaratma hızınızı artırmak istiyorsanız, bu mükemmel otomatik makinelerden birini almayı düşünün. Aslında yapılmasına yardımcı olacak iyi bir yatırımdır ve eğer küçük işletmenizi yakında genişletiyorsanız, bu muhtemelen akıllıca bir karar olacaktır.

Bunu ayarlamak biraz zaman alabilir, ancak her şey entegre edildikten sonra daha fazla yumurta üretmeye başlayın çünkü bunlar halledilecektir. Bu ekipman, yumurta üreten herhangi bir çiftliğin başarısının ayrılmaz bir parçasıdır ve bunları çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz

15

YILLIK TECRÜBE

250

ÇÖZÜM ORTAĞI

500

FAYDALI PROJE

100%

MUTLU MÜŞTERİ